Eesti Üliőpilaste Selts
   

Eesti ÜliĂ”pilaste Seltsi Sihtasutus

Aadress: Jaan TÔnissoni 1, Tartu 50409,
Registri number: 90001150
A/A 17000378534 Nordea Panga Eesti filiaal (801)
E-post: sihtasutus @eys.ee
Telefon: +372 5626 4164 (P. Lepasepp)
  1. Juhatuse esimees - Priit Lepasepp - priit.lepasepp @gmail.com
  2. Juhatuse liige - Rainer Paenurk - rainer.paenurk @gmail.com
  3. Juhatuse liige - Üllar Juhanson - y409 @hot.ee
  4. Juhatuse liige - Hannes Krause - krause.hannes @gmail.com
  5. Juhatuse liige - MĂ€rt Kose - m2rtkose @gmail.com
  6. NÔukogu esimees - Allan Kaldoja - allankaldoja @hotmail.com
  7. NÔukogu liige - Toomas AasmÀe - toomas123 @gmail.com
  8. NÔukogu liige - Indrek Elling - indrek.elling @gmail.com
  9. NÔukogu liige - Andres Koern - andres.koern @gmail.com
  10. NÔukogu liige - Rein Minka - rein.minka @gmail.com
  11. NÔukogu liige - Tiit Pruuli - pruuli @go.ee
  12. NÔukogu liige - Sander Pullerits - sander.pullerits @gmail.com