Toeta projekti!
uudisedVaata ringi!EhitusKes mida teeb?ajalugutoetamineEÜSi veebFINENG
 

Seltsi maja on sajandivanune, aga mitte nii suur, et siia mahuks korraga ehitama kõik EÜSi 800 liiget. Kes ei pääse käsi külge lööma, saab aidata nõu ja toega. Nii Sinagi!

Tehes toetuse Seltsi maja heaks, teed panuse Seltsi kindlasse tulevikku ja Eesti haritlaskonna järelkasvu. Ühiselt tehtud tegu elab üle aegade.

Kuidas toetada?

Kui soovid anda oma isikliku rahalise panuse Seltsi maja heaks, tee pangaülekanne EÜS Vilistlaskogule või saada postiga tsekk (international money order). 

Ühekordne toetus

Pangaülekanne tee nii:

1)      kanna toetus üle kontole:

EÜS Vilistlaskogu
Hansapank, arve nr. 1120051051
S.W.I.F.T.: HABA EE2X
Liivalaia 8
15040 Tallinn
Eesti/ Estonia

2) märgi ülekandedokumendile “Erakorraline liikmemaks”

Tsekk (international money order) saada aadressil:

EÜS Vilistlaskogu
J. Tõnissoni 1
50409 Tartu
Eesti/ Estonia

Püsimaksekorraldus

Sul ei ole käepärast nii suurt summat, kui soovid annetada, ega aega, et mitu korda pangas käia? Tee püsimaksekorraldus EÜS Vilistlaskogu arvele ja Sinu toetus jõuab korrapäraselt Seltsi, ilma, et peaksid rohkem vaeva nägema. Lisa maksekorraldusele kindlasti juurde märge “Erakorraline liikmemaks”.

Liikmemaks

Kõige kindlam tugi Seltsi maja korrashoidmisele on liikmemaksu korrapärane tasumine. Küsi oma koonduse laekahoidjalt järgi, kas Sul on tasumata makse ja tee enda panus juba täna.

Ühine toetus

Toeta Seltsi maja ehitust koos sõprade ja kaaslastega: olete concoetorid? kandsite Seltsis samu ameteid? õppisite sama eriala? Ühiselt maja ehitust toetades tugevdate ka omavahelist sidet.

Sihtotstarbeline toetus

Soovid näha oma toetusest tõusvat selget tulu? Anneta üksi või koos kaaslastega sihtotstarbelist ühe ruumi või objekti jaoks: raamatukogule, hallile või hoopis Põrgule. Aruta sõpradega võimalust toetada Seltsi koos, teie toetus märgitakse valitud kohas kindlasti ära.

Laiast ilmast koju

2001 a. kevadel seadis EÜSi Vilistlaskogu sisse erakorralise liikmemaksu Seltsi maja renoveerimise heaks Eestis elavatele vilistlastele. Kahes osas laekuva maksu suurus on 5 000 eesti krooni vilistlase kohta (CAD 500, USD 300, SEK 3 150). Paljudelt meie seas nõuab see tõsist pingutust. Kindlasti on seda koormat kergem kanda, kui teame, et koduliikmete pingutustega on solidaarsed ka meie väljaspool Eestit asuvad koondused. Paneme igas väliskoonduses kokku Eesti erakorralise liikmemaksu matching fundi ja näitame oma tuge Seltsi püüdlustele.

Kuidas Selts Sind tänab?

Parim tänu toetuste eest on eeskujulikult korda tehtud EÜSi ajalooline maja. Selts peab iga toetajat meeles ka isikuliselt. EÜS saadab tänukirja igale Seltsi maja renoveerimisprojekti toetajale. Iga toetaja nimi kantakse sisse EÜSi Maja 100 Auraamatusse, mis säilitatakse arhiivis. Kõik toetajad saavad regulaarset ja jooksvat teavet projekti edenemisest.

     
    

                                                                      © Eesti Üliõpilaste Selts 2001-2002

                                                                             maja100@eys.ee