Toeta projekti!
uudisedVaata ringi!EhitusKes mida teeb?ajalugutoetamineEÜSi veebFINENG
 

Renoveerimisprojekti viib läbi EÜSi Sihtasutus koostöös EÜSi Vilistlaskogu ning Seltsi liikmetega.

Eesti Üliõpilaste Seltsi Sihtasutuse Nõukogu

  1. Laur Sarv, esimees (laursarv @hotmail.com, mob +372 56 51106)
  2. Martin Aadamsoo (martin @efsa.ee, mob +372 50 87774)
  3. Tõnis Arro (tonis @fontes.ee)
  4. Indrek Elling (indrek_elling @hotmail.com)
  5. Andres Koern (andres.koern @poltsamaafelix.com)
  6. Rein Minka (rein.minka @epbe.ee)
  7. Peeter Roosma (peeter.roosma @ut.ee)
  8. Vello Riomar (vello.riomar @telia.com)
  9. Eero Tamm (eero.tamm @sympatico.ca)

Eesti Üliõpilaste Seltsi Sihtasutuse Juhatus

Esimees: Kaupo Lepasepp (kaupo @eys.ee, tel +372 52 13 086)
Liikmed: Toomas Määrmann (toomasm @ut.ee, mob +372 51 38101), Gerd Laub (gerd.laub @mail.ee)

Aadress: J. Tõnissoni 1, Tartu 50409, Eesti

Eesti Üliõpilaste Seltsi Vilistlaskogu Eestseisus

  1.  esimees – Indrek Tarand (indrek.tarand @mfa.ee)

  2. kirjatoimetaja – Tarmo Areda (tarr @hot.ee)

  3. laekahoidja – Margus Punab (margus.punab @kliinikum.ee)

  4. abiesimees - Indrek Elling (indrek.elling @mil.ee)

  5. abikirjatoimetaja – Silver Säga (silur @infotek.ee)

  6. ametita liige – Tõnis Arro (tonis @fontes.ee)

Aadress: J. Tõnissoni 1, Tartu 50409, Eesti

Lisaks löövad projekti teostamisel kaasa:

  1. EÜSi Eestseisus 

  2. Harri Reimand, EÜSi Vilistlaskogu Tartu Koonduse laekahoidja (harri.reimand @mail.ee)

  3. Ilmar Tamm, EÜSi Vilistlaskogu Tallinnna Koonduse laekahoidja (ilmar.tamm @hansa.ee, tel +372 6133509)

     
    

                                                                      © Eesti Üliõpilaste Selts 2001-2002

                                                                             maja100@eys.ee